ŞEHİT AİLELERİNE YARDIM KAMPANYASI

FAALİYETLERİMİZ / ETKİNLİKLERİMİZ

Değerli üyelerimiz;

Ülkemizin içinde bulunduğu bu kötü günlerde birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız vardır. Yaşanan terör olayları, her gün gelen şehit haberleri hepimizi derinden üzmektedir. Ülkemizin bir an önce terör belasından kurtulması ve 814.578 km2 de yaşayan bütün vatandaşlarımızın huzur içinde yaşaması hepimizin ortak arzusudur.

Değerli meslektaşlarımız; kaybettiğimiz hiçbir canı geri getiremeyeceğimiz gibi ateş düşen ocakların acısını da dindiremeyiz. Amacımız yaşamının baharında bu vatan için canını veren aziz şehitlerimizi unutmamak, ailelerine şehitlerimize duyduğumuz minnet duygularını gösterebilmektir.

Bu vesile ile Tatca Ankara Şubesi olarak Şehit aileleri ve yakınlarına ulaştırmak üzere bir yardım kampanyası düzenliyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine ve aziz milletimize baş sağlığı diliyoruz. 

Bağışlar elden toplanmayacak olup destek vermek isteyen meslektaşlarımız, Tatca Ankara Şb.Bşk Sinan YILDIZ hesabına ek olarak acılan ŞEHİT hesabına yardımlarını iletebilirler.

 Vakıfbank Hesap No: TR 28 0001 5001 5800 7303 8365 68 

 Okunma Sayısı : 1356         09 Eylül 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 360493

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.